O nas

Specjalizujemy się w dystrybucji profesjonalnego sprzętu do badań, diagnostyki i prezentowania bodźców, na terenie Polski.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem uznanych, światowych marek, takich jak Tobii Pro, g.tec, NNL, Rogue Resolutions, BIOPAC, Ergospect, WorldViz i Wearable Sensing.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy wykorzystując swoją specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, doradzają przy wyborze najlepszych urządzeń. Pomagają dostosować je do potrzeb konkretnych badań. Do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem.

Do grona naszych klientów należą podmioty, które do swoich badań szukają unikalnych rozwiązań technologicznych umożliwiających dokonywanie kolejnych odkryć i przesuwanie granic ludzkiego poznania. Wśród nich znajdują się uznane jednostki naukowe z całego kraju, takie jak: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny SWPS, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Polska Akademia Nauk i Uniwersytet Jagielloński.

Współpracujemy również z szeregiem firm rozpoznawalnych na całym świecie m.in.: Siemens, GE, Philips.

Science Device jest częścią Neuro Device Group S.A. specjalizującej się w rozwoju innowacyjnych rozwiązań z zakresu terapii, diagnostyki i badań naukowych dotyczących mózgu i centralnego układu nerwowego.