NordicNeuroLab nordicComfortSolution

System umożliwiający stworzenie przyjaznego i uspokajającego środowiska bezpośrednio w pomieszczeniu badawczym, dzięki czemu zmniejsza się liczba opóźnianych, odwoływanych lub też powtarzanych seansów. Ogranicza się także konieczność stosowania narkozy u dzieci.

Obsługa systemu jest intuicyjna i prosta, w razie konieczności można ją prowadzić zdalnie, a wybór odpowiednich dla pacjenta treści ułatwia dostęp do szerokiej bazy licencjonowanych przez NNL filmów, muzyki i radia internetowego.

Korzystanie z nordicComfortSolution nie wymaga dodatkowych kabli, przejściówek, odtwarzaczy czy kolejnych monitorów. System wyposażony jest w ekran NNL InroomViewingDevice (40’’ 4K UHD) oraz odtwarzacz nordicComfortPlayer.

Odtwarzacz współpracuje z tabletem Microsoft Surface Pro z ekranem dotykowym. Jest wyposażony w oddzielną bibliotekę multimediów dla plików wideo i audio, podgląd materiału wyświetlanego na monitorze pacjenta oraz obraz pochodzący z wbudowanej kamerki InroomViewingDevice. Dodatkowo odtwarzacz wspomaga sterowanie ustawieniem monitora, które musi być każdorazowo dopasowywane do pozycji pacjenta podczas korzystania z lusterek wewnątrz otworu magnesu.

Cechy

  • Zapewnia wybór licencjonowanych filmów, muzyki i radia dla każdej grupy wiekowej
  • Intuicyjny, prosty interfejs
  • Możliwość sterowania z pomieszczenia kontrolnego
  • Dodatkowy podgląd badanego
  • Wspomaganie ustawienia monitora względem linii wzroku badanego